10URLA

Hakkımızda

 Merhaba ,Bilkent  Üniversitesi İç Mimarlık ve  Çevre  Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra  uzun yıllar sahne tasarımcısı ve  dekoratör  olarak kurumsal bir  firmada  çalıştım. Artık serbest ,doğal yaşama  geçmeye çalışıyorum.

 Tasarım yapmak, doğal, kullanışlı ,estetik mekanlar, objeler yaratmak çok keyifli. Müşterilerimi tanımak, onlarla vakit geçirmek, hayallerinin gerçekleşmesine ayna olmak,birlikte ekip olmak en büyük amacım. Hayalleri olan bir müşteri ,deneyim ve vizyon ile bir araya gelmiş iki grup ,mutlaka etkili ve işleyen bir tasarım ortaya çıkarır.İnsanların hayata dair tercihleri ,istekleri, sosyal çevreleri ve daha birçok bilgi tasarıma katkı sağlayan verilerdir. 

Öngörülen bütçeyi verimli bir şekilde kullanmak , başından sonuna kadar etkileyici ve parlak bir iş çıkarmak en önemli mottomdur. 

Kendi evinizi bir köy içinde hayal edip , komşularınızla birlikte hayatı paylaşmak ,huzuru ve enerjiyi birlikte tatmak, hema konforu hem de doğal hayatı birlikte deneyimlemek istiyorsanız sizi merakla bekliyorum.